Компанія Renault в Україні оголошує про запуск сервісної акції, яка пройде з 14 січня по 15 березня 2019 року в офіційних дилерських центрах Renault «Франція - на відстані одного ТО від Renault».

 

У період з 14 січня по 15 березня 2019 року клієнтам Renault, зареєстрованим в системі My Renault, надається можливість з максимальною вигодою провести комплексне технічне обслуговування свого автомобіля.

 

У період сервісної акції, з 14 січня по 15 березня 2019 р. власники автомобілів Renault зможуть виконати ТО зі знижкою*:

 

до 30% на запасні частини;
15% на моторні масла Renault-Elf;
10% на роботи по заміні запасних частин.
акційна ціна на зимову рідину склоомивача об'ємом 5 л - 219 грн з ПДВ.
Клієнти, які в період акції виконають операції по заміні масла і фільтра, заміні ременя ГРМ або повне технічне обслуговування свого автомобіля в дилерській мережі Renault, візьмуть участь у розіграші туристичної поїздки на двох до Франції в рамках програми «Відкривай Францію разом з офіційним сервісом Renault», а також інших фірмових призів з асортименту Renault Boutique.

 

 

Власникам перевірених часом автомобілів Renault (виробництва 2013 року і раніше):

на постійній основі діє програма лояльності, в рамках якої, незалежно від акції, що проходить, клієнти отримують знижку не менше 20% на оригінальні запчастини, а також роботи по їх установці. Знижки по акції і за програмою лояльності не сумуються.
отримайте в подарунок карту Renault Асістанс+ за умови обслуговування на суму від 3 000 грн. з ПДВ (акційні запчастини і роботи в акційних вартостях для клієнта) і обов'язкової реєстрації картки в My Renault і на сайті реєстрації.
зверніть увагу на вигідні пропозиції з використання запасних частин MOTRIO.
Нижче в таблиці можна ознайомитися з принципом формування вигоди для клієнтів в залежності від віку автомобіля та необхідних робіт:

 

Операція

Пропозиція для а/м

2014 - 2019 г.в.

Пропозиція для а/м

до 2013 г.в.

Комплекс-сервіс: заміна масла

Від 1013 грн. (вигода до 17%)

Від 834 грн.    (вигода 5%) 

Комплекс-сервіс: заміна комплекту ГРМ

Від 1579 грн. (вигода до 28%) 

Від 1299 грн. (вигода 20%)

Тех обслуговування

Від 1940 грн. (вигода до 20%)

Від 1590 грн. (вигода 20%)

 

Регулярне проходження технічного обслуговування Вашого автомобіля забезпечить його безперебійну експлуатацію і вбереже його ядро, двигун, від небажаних поломок.

Компанія Renault в Україні рекомендує ВСІМ власникам автомобілів бренду RENAULT зареєструватися в MY RENAULT через офіційний сайт компанії www.renault.ua або на сайті www.my.renault.ua.

Власники Renault за допомогою сервісу MY RENAULT отримують можливість вигідніше обслуговувати свої автомобілі.

Клієнту надається особистий кабінет, в якому можливо:

отримувати ексклюзивні пропозиції саме для автомобіля клієнта;
істотно економити при використанні акційних пропозицій;
дізнаватися «з перших вуст» про новини та зміни бренду;
завжди бути на зв'язку з дилером і представництвом;
отримувати необхідні послуги/допомогу в найбільш стислі терміни;
висловлювати свої побажання та коментарі щодо рівня обслуговування офіційними дилерами і марки в цілому;
ефективно планувати події по автомобілю.
4-й рік поспіль бренд RENAULT займає 1-е місце на автомобільному ринку України. Компанія Renault в Україні займає лідируючі позиції завдяки широкому модельному ряду, конкурентним цінам, власній програмі кредитування Renault Фінанс та кваліфікованій дилерській мережі.

*Знижки поширюються тільки для клієнтів, зареєстрованих в системі My Renault www.my.renault.ua. Надання знижок в акційний період клієнтам, які не зареєстровані, але є постійними клієнтами сервісу, можливо на розсуд дилера. Умови акції діють як для фізичних, так і для юридичних осіб з автомобілями української реєстрації.