Наш автосалон Skoda Автоцентр-Дніпропетровськ вітає Вас з Наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим! Бажаємо, щоб Новий рік подарував багато приводів для радості і щасливих моментів.
Для дітей та дорослих житєво необхідно знати правила безпеки на дорозі та надання першої допомоги. Skoda за безпеку для всієї сім`ї! Тож дорогі друзі!Запрошуємо Вас та Ваших діток на День Відкритих Дверей у наш дилерський центр Skoda Автоцентр-Дніпропетровськ у суботу - 16 листопада.
Компанія «Автотрейдінг-Дніпро» сучасний, офіційний дилер Skoda в Дніпрі - оголошує про запуск осінньої сервісної акції, в період з 1 жовтня по 31 листопада 2019 року.
Цієї суботи, 22 червня у нас відбудеться SUV day - День кросовера в Автоцентр-Дніпропетровськ! Сімейне свято - Skoda SUV day, на якому буде весело всій родині!
Шановні друзі! Традиційно, з початком літа компанія Автотрейдінг-Дніпро відкриває сезон привабливих цін на послуги чистки системи кондиціювання. Сервісна акція проходить з 10 червня по 31 липня 2019р.
С праздником весны и красоты, с днем 8 Марта, Дорогие Дамы. Улыбка женщины — это счастье, улыбка женщины — это символ любви, улыбка женщины — это награда для каждого мужчины.
Дарим сертификат на посещение SPA процедур!Милые Дамы!8 Марта всем известный красивый, нежный, весенний женский праздник, наполненный солнцем, цветами и поздравлениями, именно поэтому, компания Skoda Автоцентр-Днепропетровск дарит Всем прекрасным Дамам, которые приобрели* автомобиль в период с 19 февраля по 19 марта, подарочный сертификат** на посещение SPA процедур.
Друзья!В преддверии прекрасного праздника Дня Святого Валентина, предлагаем Вам приятно удивить свою Вторую половинку интересным предложением от компании Автотрейдинг-Днепр.
Тест-драйв Skoda
01 Февраль
Впервые, в нашем салоне на тест-драйве представлены 4 модели Skoda:
Друзі, З Новим роком та Різдвом Христовим!