Диагностика автомобиля и шиномонтаж всего за 1 грн*.Своевременная диагностика автомобиля имеет большое влияние на поддержание его производительности. При регулярном осуществлении диагностики автомобиль гораздо реже требует ремонта или замены запасных частей.
Друзі!14 липня в оновленому дилерському центрі Skoda компанії Автоцентр-Дніпропетровськ - офіційного дилера Skoda в Дніпропетровському регіоні, відбудеться День відкритих дверей!Запрошуємо усіх Вас приємно провести час разом з нами!
Уважаемые друзья!Традиционно, с началом лета компания Автотрейдинг-Днепр открывает сезон привлекательных цен на услуги чистки системы кондиционирования. Сервисная акция проходит с 7 июня по 31 июля 2018 г.
Друзья, мы рады сообщить Всем Вам, что в дилерском центре Skoda Автоцентр-Днепропетровск официально представлен новый кроссовер ŠKODA KAROQ!
Покупай автомобиль из модельного ряда Skoda, Renault, Suzuki и выигрывай путешествие на двоих в Европу!
#SKODA_TESTDrive_emotion
04 Октябрь
ПРОВЕДІТЬ тест-драйв у компанії ŠKODA Автоцентр-Дніпропетровськ, ОТРИМАЙТЕ і ЗАФІКСУЙТЕ свої позитивні емоції від авто, НАДІЙШЛІТЬ своє емоційне відео, та станьте учасником розіграшу приголомшливих ПОДАРУНКІВ від ŠKODA:🎁Екшн-камера;🎁Монопод;🎁Водонепроникний чохол;🎁Led-спалах;
З 01 червня 2017 року до 30 вересня 2017 року діє акційна пропозиція на придбання оригінальних запасних частин для автомобілів модельного ряду ŠKODA. Протягом вказаного періоду такі оригінальні запасні частини як:
  ŠKODA турбується про своїх клієнтів, саме тому з 1 червня до 31 серпня 2017 року діє акційна пропозиція на придбання оригінальної моторної оливи та оригінальних запасних частин для автомобілів модельного ряду ŠKODA. Протягом вказаного періоду оригінальні моторні оливи та запасні частини можна придбати з ексклюзивною знижкою від 10% до 35%*.
Компания «Автотрейдинг-Днепр» самый современный, официальный дилер «Skoda» в Днепре - объявляет о запуске весенней сервисной акции, в период с 15 марта по 31 мая 2017 года.
SKODA турбується про своїх клієнтів, саме тому з 1 березня до 31 травня 2017 року діє акційна пропозиція на придбання оригінальної моторної оливи та оригінальних запасних частин для автомобілів модельного ряду ŠKODA. Протягом вказаного періоду оригінальні моторні оливи та запасні частиниможна придбати з ексклюзивною знижкою від 10% до 35%*.